MAX16904SATB33/V+T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG BCK 3.3V 0.6A SYNC 10TDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX16904SATB33/V+T.pdf2.MAX16904SATB33/V+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX16904SATB33/V+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG BCK 3.3V 0.6A SYNC 10TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27793 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX16904SATB33/V+T.pdf2.MAX16904SATB33/V+T.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 3.5V Τάση - Εισόδου (Max) 28V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-TDFN-EP (3x3) Σειρά Automotive, AEC-Q100
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-WFDFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 2.1MHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad Τρέχουσες - εξόδου 600mA