MP2148GQD-18-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1A SYNCHRONOUS STEP-DOWN CONVERT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2148GQD-18-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή 1A SYNCHRONOUS STEP-DOWN CONVERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85343 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.3V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 2.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1A 6-VFDFN Τρέχουσες - εξόδου 1A