MP2148GQD-12-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2148GQD-12-Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC QFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2148GQD-12-Z Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83789 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.3V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-QFN (1x1.5) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-VFDFN
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 2.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 1A 6-VFDFN Τρέχουσες - εξόδου 1A