MP2014GZD-33-Z
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-5
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2014GZD-33-Z Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65001 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.3V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252-5 Σειρά -
PSRR 57dB ~ 51dB (100Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA TO-252-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 150µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 17µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Current Limit, Power Good