MP20142DGT-LF-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 8TQFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP20142DGT-LF-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 8TQFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68653 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.12V @ 100mA, 0.12V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) 3.3V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TQFN (2x2) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VFDFN Exposed Pad PSRR 75dB (100Hz ~ 1kHz)
Τύπος εξόδου Programmable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 2 Output 1.2 V ~ 3.3 V 200mA, 200mA 8-TQFN (2x2) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 150µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 90µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA, 200mA