MP20056GJ-33-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP20056GJ-33-P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 3.3V 250MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP20056GJ-33-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LIN 3.3V 250MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57329 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.15V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB ~ 33dB (100Hz ~ 1MHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 0.8 V ~ 5 V 250mA TSOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 330µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA