MP20056GG-18-Z
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 250MA 8QFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP20056GG-18-Z Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 250MA 8QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 121010 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-QFN (2x2) Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση 8-TFDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 33dB (100Hz ~ 1MHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 0.8 V ~ 5 V 250mA 8-QFN (2x2) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 330µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA