MXR9150MZ-B
MEMSICMEMSIC
MXR9150MZ-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEMSIC
Περιγραφή προϊόντος BOARD EVAL FOR MXR9150MZ
Φύλλα δεδομένων: 1.MXR9150MZ-B.pdf2.MXR9150MZ-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MXR9150MZ-B
Αριθμός εξαρτήματος MXR9150MZ-B Κατασκευαστής MEMSIC
Διαθέσιμη ποσότητα 5412 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MXR9150MZ-B.pdf2.MXR9150MZ-B.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος MXR9150MZ
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Accelerometer, 3 Axis ευαισθησία 150mV/g