MXR7250VW-B
MEMSICMEMSIC
MXR7250VW-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEMSIC
Περιγραφή προϊόντος BOARD EVAL FOR MXR7250VW
Φύλλα δεδομένων: 1.MXR7250VW-B.pdf2.MXR7250VW-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MXR7250VW-B
Αριθμός εξαρτήματος MXR7250VW-B Κατασκευαστής MEMSIC
Διαθέσιμη ποσότητα 7490 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MXR7250VW-B.pdf2.MXR7250VW-B.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.25 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος MXR7250VW
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Accelerometer, 2 Axis ευαισθησία 250mV/g