USP-500-15
MEAN WELLMEAN WELL
USP-500-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V 405W
Φύλλα δεδομένων: USP-500-15.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 667 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του USP-500-15
Αριθμός εξαρτήματος USP-500-15 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 405W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 667 pcs Φύλλο δεδομένων USP-500-15.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 10.00" L x 5.00" W x 1.61" H (254.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Σειρά USP-500 Ισχύς (Watts) 405W (503W Forced Air)
Αλλα ονόματα 1866-5000
USP-500-15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 27A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 27A εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV