USP-350-15
MEAN WELLMEAN WELL
USP-350-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V 300W
Φύλλα δεδομένων: USP-350-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του USP-350-15
Αριθμός εξαρτήματος USP-350-15 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1107 pcs Φύλλο δεδομένων USP-350-15.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 9.26" L x 4.00" W x 1.50" H (235.2mm x 101.5mm x 38.0mm)
Σειρά USP-350 Ισχύς (Watts) 300W (351W Forced Air)
Αλλα ονόματα 1866-4994
USP-350-15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 65°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 20A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV