SMU01L-15
MEAN WELLMEAN WELL
SMU01L-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMU01L-15
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 1W
Φύλλα δεδομένων: SMU01L-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMU01L-15
Αριθμός εξαρτήματος SMU01L-15 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20753 pcs Φύλλο δεδομένων SMU01L-15.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1500V Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.1mm x 10.1mm)
Σειρά SMU01 Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module
Αλλα ονόματα 1866-4710
SMU01L-15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 67mA εφαρμογές ITE (Commercial)