SMU01N-15
MEAN WELLMEAN WELL
SMU01N-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMU01N-15
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 1W
Φύλλα δεδομένων: SMU01N-15.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMU01N-15
Αριθμός εξαρτήματος SMU01N-15 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24732 pcs Φύλλο δεδομένων SMU01N-15.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1500V Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.1mm x 10.1mm)
Σειρά SMU01 Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module
Αλλα ονόματα 1866-4718
SMU01N-15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating)
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 21.6V - 26.4V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 67mA εφαρμογές ITE (Commercial)