ODLC-65-1050
MEAN WELLMEAN WELL
ODLC-65-1050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 46-62V 1.05A
Φύλλα δεδομένων: ODLC-65-1050.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ODLC-65-1050
Αριθμός εξαρτήματος ODLC-65-1050 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 46-62V 1.05A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4980 pcs Φύλλο δεδομένων ODLC-65-1050.pdf
Τάσης - Έξοδος 46 ~ 62 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Σειρά ODLC-65 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 65W Αλλα ονόματα 1866-3648
ODLC-65-1050-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 86%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 1.05A 46 ~ 62 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.05A εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, ENEC