ODLC-45A-700
MEAN WELLMEAN WELL
ODLC-45A-700 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA
Φύλλα δεδομένων: ODLC-45A-700.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ODLC-45A-700
Αριθμός εξαρτήματος ODLC-45A-700 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4438 pcs Φύλλο δεδομένων ODLC-45A-700.pdf
Τάσης - Έξοδος 38 ~ 64 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Σειρά OLDC-45 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 45W Αλλα ονόματα 1866-3647
ODLC-45A-700-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 85%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 700mA 38 ~ 64 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, ENEC