LDH-45B-350DA
MEAN WELLMEAN WELL
LDH-45B-350DA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC BST 36-126V 350MA
Φύλλα δεδομένων: LDH-45B-350DA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDH-45B-350DA
Αριθμός εξαρτήματος LDH-45B-350DA Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRIVER CC BST 36-126V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4930 pcs Φύλλο δεδομένων LDH-45B-350DA.pdf
Τάσης - Έξοδος 36 ~ 126 V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 32V Τύπος Constant Current
τοπολογία Boost Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Σειρά LDH-45 Ισχύς (Watts) 44W
Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 93%
dimming DALI Λεπτομερής περιγραφή 350mA 36 ~ 126 V Constant Current LED Driver Boost Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE