LDH-45B-350
MEAN WELLMEAN WELL
LDH-45B-350 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC BST 21-126V 350MA
Φύλλα δεδομένων: LDH-45B-350.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDH-45B-350
Αριθμός εξαρτήματος LDH-45B-350 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRIVER CC BST 21-126V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8507 pcs Φύλλο δεδομένων LDH-45B-350.pdf
Τάσης - Έξοδος 21 ~ 126 V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 32V Τύπος Constant Current
τοπολογία Boost Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Σειρά LDH-45 Ισχύς (Watts) 44W
Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module Αλλα ονόματα 1866-3128
LDH-45B-350-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 93%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 350mA 21 ~ 126 V Constant Current LED Driver Boost Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE