IRM-03-24S
MEAN WELLMEAN WELL
IRM-03-24S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 3W
Φύλλα δεδομένων: IRM-03-24S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRM-03-24S
Αριθμός εξαρτήματος IRM-03-24S Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15097 pcs Φύλλο δεδομένων IRM-03-24S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.46" L x 0.94" W x 0.63" H (37.0mm x 24.0mm x 16.0mm) Σειρά IRM-03
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία / υπόθεση 26-SMD Module, 14 Leads
Αλλα ονόματα 1866-3017
IRM-03-24S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
κανονισμός φορτίο ±0.5% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 125mA 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 125mA εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV