IRM-03-12S
MEAN WELLMEAN WELL
IRM-03-12S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 3W
Φύλλα δεδομένων: IRM-03-12S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRM-03-12S
Αριθμός εξαρτήματος IRM-03-12S Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15419 pcs Φύλλο δεδομένων IRM-03-12S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.46" L x 0.94" W x 0.63" H (37.0mm x 24.0mm x 16.0mm) Σειρά IRM-03
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία / υπόθεση 26-SMD Module, 14 Leads
Αλλα ονόματα 1866-3013
IRM-03-12S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
κανονισμός φορτίο ±0.5% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IRM-03-3.3
IRM-03-3.3
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Σε απόθεμα: 17983 pcs
Κατεβάστε: IRM-03-3.3.pdf
RFQ
IRM-02-9
IRM-02-9
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 9V 2W
Σε απόθεμα: 20685 pcs
Κατεβάστε: IRM-02-9.pdf
RFQ
IRM-02-9S
IRM-02-9S
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 9V 3W
Κατεβάστε: IRM-02-9S.pdf
IRM-02-5S
IRM-02-5S
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 2W
Κατεβάστε: IRM-02-5S.pdf
IRM-02-5
IRM-02-5
Κατεβάστε: IRM-02-5.pdf
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 3W
Κατεβάστε: IRM-03-15.pdf