GC220A24-AD1
MEAN WELLMEAN WELL
GC220A24-AD1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHARGER LEAD ACID 27.2V 8A
Φύλλα δεδομένων: GC220A24-AD1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GC220A24-AD1
Αριθμός εξαρτήματος GC220A24-AD1 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHARGER LEAD ACID 27.2V 8A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1471 pcs Φύλλο δεδομένων GC220A24-AD1.pdf
Βάρος 1100g Τάση - Ονομαστική 27.2V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Desktop
Στυλ λήξης Rectangular Connector Μέγεθος / Διαστάσεις 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Σειρά GC220 Ισχύς - Max 217.6W
Αλλα ονόματα 1866-1757
GC220A24-AD1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Αριθμό των κυττάρων 1 τοποθέτηση Τύπος Desktop
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Desktop Battery Charger 27.2V 8A 24V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 8A Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 24V εγκρίσεις CB, CE, cULus, GS, UL