GC220A12-AD1
MEAN WELLMEAN WELL
GC220A12-AD1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 13.6V 13.5A
Φύλλα δεδομένων: GC220A12-AD1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GC220A12-AD1
Αριθμός εξαρτήματος GC220A12-AD1 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 13.6V 13.5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1835 pcs Φύλλο δεδομένων GC220A12-AD1.pdf
Βάρος 1100g Τάση - Ονομαστική 13.6V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Desktop
Στυλ λήξης Rectangular Connector Μέγεθος / Διαστάσεις 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Σειρά GC220 Ισχύς - Max 183.6W
Αλλα ονόματα 1866-1755
GC220A12-AD1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Αριθμό των κυττάρων 1 τοποθέτηση Τύπος Desktop
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Desktop Battery Charger 13.6V 13.5A 12V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 13.5A Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 12V εγκρίσεις CB, CE, cULus, GS, UL