DKA30C-12
MEAN WELLMEAN WELL
DKA30C-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DKA30C-12
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Φύλλα δεδομένων: DKA30C-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DKA30C-12
Αριθμός εξαρτήματος DKA30C-12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3374 pcs Φύλλο δεδομένων DKA30C-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1000V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.83" H (50.8mm x 50.8mm x 21.0mm)
Σειρά DKA30 Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Αλλα ονόματα 1866-1319
DKA30C-12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A, 1.25A εφαρμογές ITE (Commercial)