DKA502B3
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DKA502B3
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 5KOHM 3540K DO35
Φύλλα δεδομένων: 1.DKA502B3.pdf2.DKA502B3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DKA502B3
Αριθμός εξαρτήματος DKA502B3 Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3540K DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43642 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DKA502B3.pdf2.DKA502B3.pdf
Σειρά DKA502 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k
αντίσταση Ανοχή ±3% Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 250°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.06" (27.00mm)
B25 / 85 3540K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία ±1%