ANT-916-WRT-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-WRT-SMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 916MHZ DOME CABLE PAN MT
Φύλλα δεδομένων: ANT-916-WRT-SMA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-916-WRT-SMA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 916MHZ DOME CABLE PAN MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7229 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-916-WRT-SMA.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Cable (216mm) - SMA Male
Σειρά WRT επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT916WRTSMA
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.433" (11.00mm) Κέρδος -0.1dBi
Εύρος συχνότητας 900MHz ~ 930MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 916MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 900MHz ~ 930MHz -0.1dBi Cable (216mm) - SMA Male Panel Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox