ANT-916-PW-RA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-PW-RA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 916MHZ WHIP TILT SCREW-MT
Φύλλα δεδομένων: ANT-916-PW-RA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-916-PW-RA
Αριθμός εξαρτήματος ANT-916-PW-RA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 916MHZ WHIP TILT SCREW-MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24274 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-916-PW-RA.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Screw-Mount
Σειρά RA επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT-916-RA
ANT-916-RA-ND
ANT916PWRA
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.898" (99.00mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 816MHz ~ 1.095GHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 916MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Tilt RF Antenna 816MHz ~ 1.095GHz 0dBi Screw-Mount Panel Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox