ANT-868-PW-QW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-PW-QW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ WHIP STR CAB PAN
Φύλλα δεδομένων: ANT-868-PW-QW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-868-PW-QW
Αριθμός εξαρτήματος ANT-868-PW-QW Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 868MHZ WHIP STR CAB PAN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13948 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-868-PW-QW.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Cable (216mm) - Solder
Σειρά PW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα ANT-868-PW
ANT-868-PW-ND
ANT868PWQW
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.307" (84.00mm) Κέρδος 1.6dBi
Εύρος συχνότητας 750MHz ~ 950MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 750MHz ~ 950MHz 1.6dBi Cable (216mm) - Solder Panel Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ANT-868-PW-QW-UFL
ANT-868-PW-QW-UFL