ANT-868-ID-2000-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-ID-2000-SMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ WHIP STR CABLE 2M
Φύλλα δεδομένων: ANT-868-ID-2000-SMA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-868-ID-2000-SMA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 868MHZ WHIP STR CABLE 2M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6428 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-868-ID-2000-SMA.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Cable (2M) - SMA Male
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Ύψος (Max) 4.906" (124.60mm) Κέρδος 0.6dBi
Εύρος συχνότητας 848MHz ~ 898MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 848MHz ~ 898MHz 0.6dBi Cable (2M) - SMA Male Bracket Mount εφαρμογές ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox