SMG118157R-0.197
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURFACE MOUNT GASKET
Φύλλα δεδομένων: SMG118157R-0.197.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
3600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMG118157R-0.197 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 185558 pcs Φύλλο δεδομένων SMG118157R-0.197.pdf
Πλάτος 0.157" (4.00mm) Τύπος Film Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 1798-1287-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.118" (3.00mm)