SMG118118R-0.079
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURFACE MOUNT GASKET
Φύλλα δεδομένων: SMG118118R-0.079.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
3600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMG118118R-0.079 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 197508 pcs Φύλλο δεδομένων SMG118118R-0.079.pdf
Πλάτος 0.118" (3.00mm) Τύπος Film Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 1798-1285-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.118" (3.00mm)