80-CBSF-1.75X3.5X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
80-CBSF-1.75X3.5X0.8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 80-CBSF-1.75X3.5X0.8--80S22--CIR
Φύλλα δεδομένων: 80-CBSF-1.75X3.5X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 80-CBSF-1.75X3.5X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 80-CBSF-1.75X3.5X0.8--80S22--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4488 pcs Φύλλο δεδομένων 80-CBSF-1.75X3.5X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount