80-CBSA-2.25X2.75X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
80-CBSA-2.25X2.75X0.8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 80-CBSA-2.25X2.75X0.80--80S07--C
Φύλλα δεδομένων: 80-CBSA-2.25X2.75X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 80-CBSA-2.25X2.75X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 80-CBSA-2.25X2.75X0.80--80S07--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5941 pcs Φύλλο δεδομένων 80-CBSA-2.25X2.75X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
Αλλα ονόματα 80-CBSA-2.25X2.75X0.80
80-CBSA-2.25X2.75X0.80-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm)
Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount