6-34UT-040-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.07 X 0.22 X 040 BD 16--TWIST C
Φύλλα δεδομένων: 6-34UT-040-BD-16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 6-34UT-040-BD-16 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.07 X 0.22 X 040 BD 16--TWIST C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5983 pcs Φύλλο δεδομένων 6-34UT-040-BD-16.pdf
Πλάτος 0.220" (5.59mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση Unplated
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 16.000" (406.40mm)
Ύψος 0.060" (1.52mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive