6-34TV-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.07 X 0.14 BD 24--TWIST RIGHT A
Φύλλα δεδομένων: 6-34TV-BD-24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 6-34TV-BD-24
Αριθμός εξαρτήματος 6-34TV-BD-24 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.07 X 0.14 BD 24--TWIST RIGHT A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5654 pcs Φύλλο δεδομένων 6-34TV-BD-24.pdf
Πλάτος 0.140" (3.56mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση Unplated
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 24.000" (609.60mm)
Ύψος 0.070" (1.78mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive