59-CBSF-1.0X2.25X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 59-CBSF-1.0X2.25X0.50--59S87--CI
Φύλλα δεδομένων: 59-CBSF-1.0X2.25X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 59-CBSF-1.0X2.25X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 59-CBSF-1.0X2.25X0.50--59S87--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6689 pcs Φύλλο δεδομένων 59-CBSF-1.0X2.25X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
Αλλα ονόματα 59-CBSF-1.0X2.25X0.50
59-CBSF-1.0X2.25X0.50-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm)
Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole