59-CBSASV-1.5X3.75X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 59-CBSASV-1.5X3.75X0.5--59S157--
Φύλλα δεδομένων: 59-CBSASV-1.5X3.75X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 59-CBSASV-1.5X3.75X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 59-CBSASV-1.5X3.75X0.5--59S157-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3763 pcs Φύλλο δεδομένων 59-CBSASV-1.5X3.75X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole