54-CBSFP-4.0X5.0X0.55
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSFP-4.0X5.0X0.55--54S410--C
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSFP-4.0X5.0X0.55.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSFP-4.0X5.0X0.55 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSFP-4.0X5.0X0.55--54S410--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3135 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSFP-4.0X5.0X0.55.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Ύψος - Συνολικά 0.550" (13.97mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole