54-CBSFDV2D-2.75X7.5X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 5054-CBSFDV2D-2.75X7.50X0.5--54S
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSFDV2D-2.75X7.5X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSFDV2D-2.75X7.5X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 5054-CBSFDV2D-2.75X7.50X0.5--54S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2770 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSFDV2D-2.75X7.5X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός -
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά CBS KE
Αλλα ονόματα 5054-CBSFDV2D-2.75X7.50X0.5
5054-CBSFDV2D-2.75X7.50X0.5-ND
τοποθέτηση Τύπος -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 7.500" (190.50mm)
Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 7.500" (190.50mm)