54-CBSF-3.25X4.0X0.75
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSF-3.25X4.0X0.75--54S483--C
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSF-3.25X4.0X0.75.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSF-3.25X4.0X0.75 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSF-3.25X4.0X0.75--54S483--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3566 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSF-3.25X4.0X0.75.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.750" (19.05mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole