54-CBSF-2.75X5.25X0.6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSF-2.75X5.25X0.6--54S173--C
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSF-2.75X5.25X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSF-2.75X5.25X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSF-2.75X5.25X0.6--54S173--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3978 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSF-2.75X5.25X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.250" (133.35mm) Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 5.250" (133.35mm) Vent Holes in Pattern Through Hole