54-CBSF-2.0X6.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
54-CBSF-2.0X6.5X0.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSF-2.0X6.5X0.5--54S307--CIR
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSF-2.0X6.5X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSF-2.0X6.5X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSF-2.0X6.5X0.5--54S307--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8299 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSF-2.0X6.5X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole