54-CBSF-1.5X3.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .54-CBSF-1.5X3.0X0.5--54S261--CI
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSF-1.5X3.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSF-1.5X3.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή .54-CBSF-1.5X3.0X0.5--54S261--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5479 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSF-1.5X3.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole