54-CBSA-2.0X2.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
54-CBSA-2.0X2.5X0.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 1.54-CBSA-2.0X2.5X0.5.pdf2.54-CBSA-2.0X2.5X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSA-2.0X2.5X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5477 pcs Φύλλο δεδομένων 1.54-CBSA-2.0X2.5X0.5.pdf2.54-CBSA-2.0X2.5X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 54-CBSA-2.0X2.5X0.4
54-CBSA-2.0X2.5X0.4-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole