54-CBSA-2.0X2.25X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSA-2.0X2.25X0.5--54S71--CIR
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSA-2.0X2.25X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSA-2.0X2.25X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSA-2.0X2.25X0.5--54S71--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSA-2.0X2.25X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole