49-CBSF-1.5X1.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49-CBSF-1.5X1.75X0.4--49S229--CI
Φύλλα δεδομένων: 49-CBSF-1.5X1.75X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49-CBSF-1.5X1.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 49-CBSF-1.5X1.75X0.4--49S229--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8254 pcs Φύλλο δεδομένων 49-CBSF-1.5X1.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole