49-CBSF-1.25X3.75X0.65
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49-CBSF-1.25X3.75X0.65--49S286--
Φύλλα δεδομένων: 49-CBSF-1.25X3.75X0.65.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49-CBSF-1.25X3.75X0.65 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 49-CBSF-1.25X3.75X0.65--49S286-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4200 pcs Φύλλο δεδομένων 49-CBSF-1.25X3.75X0.65.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm) Ύψος - Συνολικά 0.650" (16.51mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole