48-CBSA-2.5X3.5X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 48-CBSA-2.5X3.5X0.5--48S23--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 48-CBSA-2.5X3.5X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48-CBSA-2.5X3.5X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 48-CBSA-2.5X3.5X0.5--48S23--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3892 pcs Φύλλο δεδομένων 48-CBSA-2.5X3.5X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole