48-CBSA-2.5X3.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 48 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 48-CBSA-2.5X3.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
22 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48-CBSA-2.5X3.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4372 pcs Φύλλο δεδομένων 48-CBSA-2.5X3.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole