45-CBSF-1.5X4.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 45-CBSF-1.5X4.75X0.4--45S45--CIR
Φύλλα δεδομένων: 45-CBSF-1.5X4.75X0.4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 45-CBSF-1.5X4.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 45-CBSF-1.5X4.75X0.4--45S45--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4360 pcs Φύλλο δεδομένων 45-CBSF-1.5X4.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.750" (120.65mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Through Hole