45-CBSF-1.25X5.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 45-CBSF-1.25X5.5X0.40--45S80--CI
Φύλλα δεδομένων: 45-CBSF-1.25X5.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 45-CBSF-1.25X5.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 45-CBSF-1.25X5.5X0.40--45S80--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5181 pcs Φύλλο δεδομένων 45-CBSF-1.25X5.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
Αλλα ονόματα 45-CBSF-1.25X5.5X0.40
45-CBSF-1.25X5.5X0.40-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 5.500" (139.70mm)
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole