44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0--44S417--
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0--44S417-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2559 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSFPDV-1.5X5.0X1.0.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Ύψος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole